Akce
25210d7387deb8e797a6c86c623fe1c0 mmf350x350
Popisovač tiskárna štítků Brother PT-E550WSP
Tip Akce
Skladem (>5 ks)
Kód: 8124
 
5 013,70 Kč
(4 143,55 Kč bez DPH)
Detail
HDMI kabel propojovací, 2m
HDMI kabel propojovací, 2m
Akce
Skladem
Kód: 106150
 
79 Kč
(65,29 Kč bez DPH)
Detail
Držák na zeď
Držák na zeď
Akce
Externí sklad (2-3 dni) (2 ks)
Kód: 100313
 
209 Kč
(172,73 Kč bez DPH)
Detail
Patch kabel Solarix 50/125 SCpc/SCpc MM OM2 3m duplex SXPC-SC/SC-PC-OM2-3M-D
 
229 Kč
(189,26 Kč bez DPH)
Detail
Doporučujeme
HiWatch HWI-B620H-V (2.8-12mm)
HiWatch HWI-B620H-V (2.8-12mm)
Tip
Na dotaz (1 ks)
Kód: 104722
 
4 509 Kč
(3 726,45 Kč bez DPH)
Detail
31b1bbf462f4d0e8d7be683542e051e2
HIKVISION E100 256GB, 2,5", SATAIII,
Novinka Tip
Skladem (2 ks)
Kód: 6645
 
799 Kč
(660,33 Kč bez DPH)
Detail
25210d7387deb8e797a6c86c623fe1c0 mmf350x350
Popisovač tiskárna štítků Brother PT-E550WSP
Tip Akce
Skladem (>5 ks)
Kód: 8124
 
5 013,70 Kč
(4 143,55 Kč bez DPH)
Detail