KNX-PS640 Zdroj napájení KNX sběrnice, napájecí napětí 230V AC, výstupní napětí 28…
Kód: 637012284
Neohodnoceno
Na objednávku
Zdroje napájení Satel Zdroj napájení KNX sběrnice, napájecí napětí 230V AC, výstupní napětí 28-30V DC, výstupní proud 640mA, ochrana proti přetížení/zkratu, přední panel se stavem modulu a signalizací přetížení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Vlastnosti:
  • široký rozsah vstupního napětí: 195…265 V AC (50/60 Hz)
  • výstupní napětí pro sběrnici: 28…30 V DC
  • ochrana proti zkratu pro vstupní AC napájení
  • ochrana proti zkratu a přetížení pro DC výstupní napájení
  • LED signalizace stavu zdroje napájení
  • instalace do elektrického rozvaděče, na DIN lištu (35 mm)